Yabancı Sohbet Odaları

Ana Sayfa / Yabancı Sohbet Odaları

Yabancı Sohbet Odaları

admin     02-08-20     Genel     Yabancı Sohbet Odaları     166 Defa Okundu

Her geçen gün kendini geliştirerek ilerleyen sohbet platformlarında her gün yeni bir yenilik ile karşınıza çıkmaktayız arkadaşlar, yurt dışındaki yabancı insanlarla sohbet etmeye ne dersiniz yurt dışından aramıza katılan kullanıcılarında bulunduğunu düşünerek onlara özel bir sohbet odası tasarladık ve aktif bir hale getirdik, sohbet etmenin keyfini rahatlıkla da kendilerine özel olarak açılmış yabancı sohbet odasında gerçekleştirebilirler. Sohbet odaları ile yabancı insanlarla tanışarak onlardan bir çok şey öğrenebilirsiniz ve yeni kültürler edinerek kendinizi de bir o kadar geliştirebilirsiniz, çok amaçlı olarak kullanabileceğiniz sohbet odaları ile kendinizi ne kadar geliştirirseniz sizin için o kadar iyi olacaktır. Sohbet etmek herkesin hakkı olduğu gibi yabancı insanların da hakkıdır. Ülkemiz de yaşayan veya yurt dışında yaşayan insanların uğrak durağı olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Herkes sohbet ettiği keyifli ve eğlenceli bir platformda sizlerde giriş yapmak ve bu platformun bir parçası olarak görev yapmak istemez misiniz ?

Yabancı Sohbet Kuralları

Her sohbet odasının kuralları olduğu gibi yabancı sohbet odalarının da uymanız gereken kuralları vardır, diğer kullanıcıların haklarını ve düşüncelerini korumak amacı ile oluşturulan bu kurallara uymanız gerekmektedir ve kesinlikle hiç bir şekilde taviz gösterilmeyecektir.
1- Yabancı sohbet odaları içerisinde diğer kullanıcıları rahatsız etmek ve insanlarla zorla sohbet etmeye çalışmak kesinlikle yasaktır ve gerekli bütün işlemler yönetimimiz tarafından gerçekleştirilerek kişi veya kişiler sunucudan uzaklaştırılacaktır.
2- Sohbet odaları içerisinde insanlarla cinsel şekilde konuşmak ve bu konuşmaları diğer kullanıcılara okutmak kesinlikle yasaktır ve gerekli bütün işlemler yapılacaktır.
3- Sohbet odaları içerisinde başka sohbet sitelerinin reklamını yayınlamanız kesinlikle yasaktır hiç bir şekilde affedilmeyecektir.
4- Din, dil, ırk ayrımı yapmak kesinlikle yasaktır ve herkes bizim gözümüzde eşit derecededir. Kendini diğer kullanıcılardan daha üstün gören ve bunu size zorla kabul ettirmek isteyen kullanıcılar sunucudan uzaklaştırılarak gerekli olan bütün cezalar verilecektir.
5- Zorla kimseyle iletişime geçmeyin zorla yaptığınız veya yaptırdığımız her olayı gözlemliyor ve gerekli gördüğümüz takdirde sunucudan uzaklaştırıyor.
6- Atatürk ilkelerine uygun bir şekilde davranılmalıdır.
7- Sohbet kanalı içerisinde büyük harf kullanımı kesinlikle yasaktır.
8- Türkçe harici dil kullanmak kesinlikle yasaktır. Türkiye de yaşıyorsanız, Türkçe sohbet etmek zorundasınızdır. Yabancı sohbet odalarımız bu kuraldan muaftır.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.tutkuevi.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2020 Tutsaq

error: Tutsaq Diyorki Emek Ver