Ne duruyorsun? Hemen sohbete başla :)

user
security
* Şifreniz yoksa boş bırakın.


Sohbetmekanı arayan herkese harika Bir merhaba ile sözüme başlamak istiyorum. Harika övgüler yazmak isterim aslında  sohbet mekanı için. Lakin övgülerde içimde yermelerde.
Malum sohbet siteleri içinde ne dilerseniz var. Zaman zaman haram tatlı geliyor. Her ne kadar kabul edilmesede eşler aldatılıyor. Adı sanal ya her şey mübah oluyor.
Her zaman dediğimiz gibi sohbet siteleri içinde mis konaklarda vardır. Pis kokanlarda. Kimse inanın temiz değildir buralarda.
Bir din kültürü öğretmeni bile sohbet platformu içinde kendini sorgulamadan birilerinin aldatmasına vesile olabiliyor ise siz düşünün gerisini.
En temizim diyeni bile chat siteleri sürükler pislik çukuruna. Diyorum ya yasaklar hoş geliyor her zaman insana.

Sohbetmekanı

Sohbet mekanı zayıf ve ruhu kırılgan insanlar için pek uygun bir alan değildir. Çünkü zaman zaman buralarda kötülüğün her suretini  direk gözlerinize baka baka yaşatırlar sizlere.
Sohbeti güzel olan bu alanlar gerçekle hayal gücünüz arasında sizlere bir geçit köprüsü.
Genç ve yetişkinlerin bizzat ilgisini çeken bu sohbeti güzel alanlar. Karakterlerin içtenliği, gelgitlerinde diyaloglara döküldüğü özgün konu ve olay örüntüsü işleyen söyleşi alanlarıdır.
Bu özgün konu örüntüleri ile edilen soluksuz sohbet imkanlarını size sunan sohbetsenle.com ve tutkuevi.net adresleri, geçmiş travmalardan arınıp yep yeni bir arayüz ile yeniden karşınızda.
Aşk, dostluk ve sizlerinde geçmişe dair edindiğiniz her türlü travmalardan arındırarak sizi yeni bir muhabbete davet ediyor.
Çektiğiniz acıların ateşini, unutulmayan ve hayatınız boyunca üzerinizde taşıdığınız sırlarınızı paylaşa bileceğiniz insanları platformunda barındıran bir mekan burası.

Sohbetmekanı

Sohbetmekanı

Güçlü ve kırılmayanlar için sohbet sitesi

Bu platformlarda aşk yakıyor insanı, ayrılık acısı ise bazen insanı kavuruyor. Aldatılmaksa buralarda çok var ama hep acıtıyor. O yüzden güçlü  ve kırılmayan biri ol. Hatta benim gibi etrafına yıkılması mümkün olmayan duvarlar ör.
Biz insanlar çocukluk aşk zamanımızdaki acıları yaşatacak insanları gözünden tanır. Lakin yazılı sohbet içinde o biraz zor. Ama göremedigimizden başkasına değil yine ona aşık oluruz. Hayat onu bu adreste kendi elleriyle bildirebilir sizlere.
Yeni aşklara merhaba demek için  sende tutkuevi ne hoş geldin.Editör:
*Yorumlarınız onaylandıktan sonra görüntülenecektir.

NeDeN

Guzel çalışma emegine saglik yazan arkadaşın çıkıp cikip gelin sohbetin güzelliğine varmak icin tutkuevi.net bekleriz

Cevap Yaz tarih Nisan 21, 2021
SezeN

Giris gerçekten cok gercekci olmus 🙂 Bu kadar acik sozlu insanlarin bulunduğu ortami merak ettim emeğinize saglik..

Cevap Yaz tarih Nisan 21, 2021
SoNeR

Makaleyi yazan kişinin emegine saglik

Cevap Yaz tarih Nisan 21, 2021
Sen

Sohbet ask aglence hepsi bu adreste

Cevap Yaz tarih Nisan 21, 2021