Ne duruyorsun? Hemen sohbete başla :)

user
security
* Şifreniz yoksa boş bırakın.


Sohbetigüzel ile herkese merhaba. Bu nasıl güzel bir makale adı değil mi? Sohbeti güzel demek en harika sohbetin burada olduğunu göstermek demek aslında.
İnsanlar pandemi sohbet dönemi zamanlarında vakit geçirecek yerler arıyor. Malum Türkiye chat alanlarını kullananların bildiği gibi Perşembe günü 29 Nisan 2021 tarihinde bayram sonuna kadar 17gün yeniden tam kısıtlamaya geçiyor.
İnsanlar zaten yeterince bunalmış durumda. Hal böyle olunca sosyal chat platformları daha fazla rövanşta.
Yazılı sohbet et alanları daha fazla tercih edilmekte. Kimse kimsenin gerçek kimliğini bilmeden bu alanda chat yapabilmekte.
Lakin siz siz olun burada sohbet ederken asla ve asla yalan bir hayata kapılmayın. Her zaman dediğim gibi nickiniz KraL diye hiçbirinize padişahlık bahşedilmiyor.
Kimsenin kimseden üstünlüğü olmadan kadın erkek ayırt etmeden söyleşi edilen alanlar buralar.
Kadınlarla sohbet etmek isteyen yada erkeklerle sohbet tercih eden her çeşit insanın bir arada bulunduğu alanlar buralar.

tutkuevi.net

Sohbetigüzel

Sunucu sahibimiz Tutsaq mesela sohbeti güzel bir bey efendi. Bazen diyorum ki acaba gerçekten göründüğü gibi naif ve düşüncelimi diye. İnsanları kaybetmeden gerçek yüzlerini buralarda görmek ne mümkün.
Malum Tutsaq’ı hiç kaybetmediğimden acaba birgün oda çirkinleşirmi diye düşünmeden edemiyorum.
Bazen insan kapılıp gidiyor gerçekten sohbet ettiği insana. Lakin benim etrafıma ördüğüm duvarlar insanlara güvenmeme izin vermiyor.
Ben çoğu zaman insanlarının hislerinin var olduğuna inanmak istesemde. Hep karşıma kaybedilmiş hissis insanlar denk geldi galiba.
En hisli insanıda ben kaybettim istemesemde. Benim sohbetim güzel onunla olurdu. Lakin artık sıradan bütün ortam chat alanları.

tutkuevi.net

Sohbeti güzelleştirmek

Sohbeti güzelleştirmek senin elinde sen istemezsen hiçbirşey güzel olmaz. Bütün sıkıntılarını bırak bir kenara. Özgür bırak ruhunu bu alanda bırak coşşun. Bir çocuk olsun koştursun.
Ağlasın, eğlensin birazda demlensin. Belkide hayatı böyle güzelleşir. Ne hayatlar var kirlenmiş. Ne hayatlar var tertemiz ruhları çalınmış.
Öyle hayatlar varki…
Ne tahmin edilebilir. Nede gerçekten yaşandığına inanılabilir.
Bazen uyuklarken elin telefonda chat yapmaya çalışırsın. O kadar güzeldir ki, elinden bırakıp o güzel uykuna dalamazsın.
Bazen bir delikanlı yada bir hanımefendi bağlar sizi muhabbete. Bazen genel muhabbet cezbeder.
Peki sen, sen neden buradasın?
Saat gecenin yarısında sıcacık uykundan fedalarlık ederek gelmişsen. Sende bu sohbeti güzel sohbetsenle adresini sevmişsin demektir.
Ozaman kal bizimle tutkulu bir muhabbette tutkuevi içinde.Editör: admin
*Yorumlarınız onaylandıktan sonra görüntülenecektir.

error: Tutsaq Diyorki Emek Ver