Ne duruyorsun? Hemen sohbete başla :)

user
security
* Şifreniz yoksa boş bırakın.


Sohbetet ile bugun konumuz harika bir hikaye. Bu hikaye Beyazgül adlı bir userimizin bizimle sohbet esnasında paylaştığı hikayesini sizlerle paylaşmak istiyorum.
Beyazgül arama motorlarında sohbet et yazarak bizimle sohbete katıldı. Peki neden chat sitesini tercih etti. Evli ve üç çocuk annesi olan beyazgül aynı zamanda benim reel hayatımda samimi arkadaşımdır.
Hikayesine başlarken ben ona bir soru sordum. Burada chat yaparken ne aradın ne buldun?
Birçok aşk hikayelerine ev sahipliği yapan sohbetdesin siteleri şimdi de belki zaman zaman düş kırıklığı oluşturmuştu.
Dediki zaman zaman aşk yaşadım zaman zaman dostluk edindim. En önemlisi aslında sen ve senin dostluğun oldu dedi bana.
Biz birlikte yer, birlikte vakit geçirir, birlikte içeriz. Günün her vaktinde çocukları çocuklarım gibi. Fakat aldatılmış bir genç kadın. Üstelik bunun üzerine bu aldatılma sonucu hastalık kapmış bir kadın çok ince ayrıntıya girmicem.
Üzerine ameliyatlar atlatıp iyileşmiş bir kadın genç ve güzel ama bahti kötü. Sorumsuz alkolik anne ve baba üstelik ayrı ve ikiside sorumsuz.
Beyazgül kaçarak evlenmiş henüz onyedisinde.
Fakat kıymet bilmeyen eş başka kadınlarla aldatmış sürekli ve beyazgül kendini çok kötü hissetmekte.
Kendini sürekli sohbet ederken buluyor buralarda. Üstelik sevgilisi var.

TUTKUEVİ

Sohbetet

Peki bu kadın neden sohbet siteleri içinde bir sevgili edinmiş dedim. Dinledim dinledim reel sohbet hayatında aldatmayan bir kadın aslında.
Annesi hem alkolik hemde kötü bir kadınmış. Annesiyle babası ayrılınca babasıda alkol kullanmaya başlamış. Kadının dönecek ona sahip cıkacak bir ailesi yokmuş anlayacağınız. Yani ya bi deveyi güdecekmiş yada bu diyardan gidecekmiş.
Lakin o birçok kez bu diyardan gitmeyi tercih ederek intihar etti. Kaç kez ölümün eşiğinden döndürdüm ben bile hatırlamıyorum. Bunun önceleride var tabiki ilahi taktir. Rabbim izin vermedikçe can cıkmıyor.
Beyazgülün hikayesi çok uzun sadece ben örnek aldım bir kısmını.
Demem oki sohbet siteleri içinde chat yapan herkesin nice hikayeleri var. Hani aldatıyor diye kötü gözle baktığımız bu kadın aslında bir şekilde ilgi gördüğü yerde kalarak mutlu olmaya çalışıyor.
Mutlu olmayı elbette herkes hak ediyor. Ama asla bunu reel hayatına taşımıyor.
Lakin dostlar tutkuevi ve sohbetsenle bağımlılık yapan chat alanlarından. Demedi demeyin haram tatlı geliyor. Giren bir daha çıkamıyor.
Kötümü buralarda söyleşi etmek diyorsanız. Kendini bildiğin sürece herşey güzel lakin bir dönüm noktası gerek. Sende unutma sohbete bağımlılık belkide bir hastalık. Sende sohbete bağımlı bir bireysen yada denemek istiyorsan hemen tutkuevi.net ve sohbetsenle.com adresine sende katıl.

TUTKUEVİ

Kaybolmuş hayatlar

Burada kaybolan bir çok insan var. Kendini benliğini bile kaybetmiş. Sen ne çeşitsin dediğimiz bu yüzden sende hayatını kaybetmeden bir çare bul ve hayata sımsıkı sarıl.
Herkes gibi övemem bu alanları miside var piside. Lakin eğer düştünse dara sen yinede bu adresi google da ara. Bugünlük esen kalın.Editör: admin
*Yorumlarınız onaylandıktan sonra görüntülenecektir.

error: Tutsaq Diyorki Emek Ver