Ne duruyorsun? Hemen sohbete başla :)

user
security
* Şifreniz yoksa boş bırakın.


Pandemide sohbet edilecek yerler diye google da bir sürü arama yapılmakta. İnsanlar alışkın gezip, tozmaya. Şimdi covid19 sebebiyle çoğu zaman insanlar evine kapanmak zorunda kalıyor. Whatsapp aracılığıyla görüntülü sohbet sesli sohbet edilebilmekte. Lakin, insanlar ancak reel sohbet hayatında olanlarla bu sohbet şeklini tercih edebilmekte.
Ya hayatınızda sohbet edebileceğiniz bir arkadaşınız yoksa. Bay yada bayan farketmez. Pandemi yasakları haricinde, eşinizin kıskançlığı ile de bir çok yasaklar var ise hayatınızda.
İşte tamda o anda yazarak sohbet etmek istediğiniz her anda. Kolay erişim, yeni tema ve apletleriyle sizlere aradığınız sohbet şeklini vermeye çalışan uzman ekibimizle, yeni bir merhaba diyoruz sizlere.

tutkuevi

Pandemide sohbet edilecek yerler

Bugün hava yağmurlu sokağa çıkma yasağı yok yediye kadar. Lakin havanın baskınlığı insandaki tüm enerjiyi alıyor. Ramazan sohbetleri’nin en güzeli işte şimdi yapılabilir. Ramazan ayının girmesiyle birlikte, tutulan oruçların nasıl bir iftar menüsü ile açılacağını bol bol konu edinen harika muhabbetler var.
Belki siz sevgili sohbet severlerinde iftar menünüze bir katkı sağlayan sohbet  olabilir.
Bu günlerde herkes evinde sıkılıyor. Kimileri şarkı dinliyor, kimileri benim gibi eski dizileri baştan izliyor. Bazılarımız ise kendine meşgale olarak sohbet sitelerini tercih ediyor.
O meşgale içinde bazen tutkulu sohbet edilebiliyor. Kapılıp gidiyor insan aklıda ruhuda kalıyor insanın. Heleki insanın reel sohbet hayatında eksiklikler varsa bilinki o zaman tutkuevi sizi tutuklu bırakır kendine.

tutkuevi

Pandemi sohbet

İnsanların en çok ihtiyaç duyduğu şey sohbet. Kadınlar günde 20bin kelime konuşur. Erkeklerse sadece 7 bin kelime diye idda ediyor bazı bilim kitapları.
Doğruluğuna gelirsek evli beyler tarafından her zaman şikayet konusu fazla konuşan eşler.
Sizlere bir sır vereyim mi beyler?
Bir bayan olarak söylüyorum bunu size evde eşinize yeterince vakit ayırmazsanız, yoruldum işte vb. şekilde bahaneleriniz bitmezse.
Evdeki hanımlar konuşma ihtiyacı duyduğunda artık sizi aramaz hal alırlar. Bilirlerdi, artık onu dinleyecek ve anlayacak bir eş yok.
Kendilerini chat siteleri içinde bulurlar istemsizce. Siz siz olun beyler elinizdeki hala şiddetlen kıymetini bilin. Yoksa gerçekten bilmeye hazır birçok bekar bey var. Demedi demeyin. 😉
Bugünlük bu sözlerle veda edelim. Bir dahaki konumuzda görüşmek ümidiyle. Esen kalın.Editör: admin
*Yorumlarınız onaylandıktan sonra görüntülenecektir.

MahSun

Pandemide sohbet edilecek tek yer

Cevap Yaz tarih Nisan 23, 2021
NeDeN

Guzel bi çalışma olmuş makaleci arkadaşın emegine saglik herkesi bekleriz kanalımıza.

Cevap Yaz tarih Nisan 23, 2021
VenuS

Samimî ve seviyeli bir sohbet ortamı, sohbet icin ideal bir ortam…

Cevap Yaz tarih Nisan 23, 2021
Erdinç

Bu pandemi sürecinde vakit gecirmek icin cok guzel bir ortam. Emegi gecen herkese teşekkürler..

Cevap Yaz tarih Nisan 23, 2021
error: Tutsaq Diyorki Emek Ver