Ne duruyorsun? Hemen sohbete başla :)

user
security
* Şifreniz yoksa boş bırakın.


Mevsim sohbet siteleri ile herkese merhaba. Sonbahar aylarından biri olan nisan ayında ramazan sohbet zamanlarındayız.
Bildiğimiz üzere söyleşi ederken insan zaman mekan ayırt etmez. Bazen yolculuk ederken sohbet eder. Bazende iş yerinde boş vakti olduğunda oturur chat başına. Hani tabiri caise salla başını al maaşını dediğimiz zamanlarda mevsim ne olursa olsun chat yapmayı seçeriz.
Bazen güneşli bir gün olur, bazende yağmurlu bir günde o kasvetin içinde bunalmışlıktan kurtulmak için uğraşır insan. Kendini sonuç olarak bir chat platformunda bulur.
Yeni dostluklara yelken açarsın, kaliteli sohbet keyfini girdiğin adreste tutkuevi içinde ararsın sohbetdesin ile sende sohbet edersin.

Mevsim sohbet siteleri

Bazen öyle vakitler gelir ki annenizden, babanızdan, abinizden, ablanızdan yada bir kardeşinizden dertlenirsiniz. Konu ne olduğu önemsizdir önemli olan sizin konuşma ihtiyacınızdır. Paylaşmak istemek bir ihtiyaçtır. Bu ihtiyacınızı karşılayacak kimseniz olmadığı anlarda sohbet chat platformları girer devreye.
Merhaba diyerek başlarsınız harika sohbetinize. Sonra harika insanlarla tanışırsınız.
Tanıştıkça seversiniz, sevdikçe daha çok gelirsiniz. Zamanla bir bakarsınız çıkmaz olmuşsunuz. Kankalarınız olmuş derdinizi paylaştığınız. Bay bayan sohbet arkadaşlarınız sizi merak eder olmuş geciktiğinizde.
Bilemezsiniz belkide bir ruh ikizi edinirsiniz söyleşi ederken.

Sohbete bağımlılık

Artık sohbete bağımlı bir bireysiniz benden söylemesi. Girmediğiniz zaman kim kiminle konuşuyor merak edersiniz. Acaba sohbet, muhabbet nasıl ilerliyor diye düşünürsünüz. Her vaktinizde hatta yemek yaparken, ev süpürürken bile chat yaparsınız benim gibi.
Ben cam silerken bile hayatıma birisini aldığımda söyleşi etmiş insanım. Sizlerde sohbete bağlılık edindiğinizde emin olun zaman illaki ayırırsınız chat kanallarına.
Ne mevsim farkeder, ne zaman, nede mekan bazen wcde bile girer bakarsınız kim kiminle nerede hesabı.
Zaman zaman özleyeceğiniz insanlar olur. Bazen sesini bazende yüzünü özlersiniz. Hatta bazen size yazışını özlersiniz. Zaman zamanda kafanız karışır. Ama hatırlatmakta yarar duyuyorum. Burası bir sosyal ağ. Sen ne gösterirsen insan onu bilir. Onu görür. Ne verirsen elinle o görünür yüzünde. 🙂
Örneğin kadınlar beni hiç sevmez. Erkeklerle aram ya çok iyi yada herkes aşık. Tabiki bu bana gösterdikleri. Fakat biliyorum ki asla aldanmamak lazım yani ben pek aldanmıyor ve aldırmıyorum. Alıştım galiba.
Neyse sevgili dostlar burada makalemize son verelim daha güzel konularla buluşmak ümidiyle…

Mevsim sohbet siteleri

Mevsim sohbet siteleriEditör:
*Yorumlarınız onaylandıktan sonra görüntülenecektir.

NaRiN

Mevsim sohbet sitelerine hosgeldiniz

Cevap Yaz tarih Nisan 20, 2021
TaneR

Gercekten cok güzel bir makale olmus

Cevap Yaz tarih Nisan 20, 2021