Ne duruyorsun? Hemen sohbete başla :)

user
security
* Şifreniz yoksa boş bırakın.


Irc aşk konusunu sizler için henüz onsekiz yaşında ilk kez sohbet sunucularına giren bir kullanıcımızın hikayesiyle paylaşmak istiyoruz.
Çocukluğunda fazlasıyla yaralanmış olan bir arkadaşımız. Irc sohbet aramaları ile bizlerle buluştu ve hikayesini bir nebze bizlerle paylaştı.
O kadar bunalmış ve daralmış bir durumdayken kendini eksik hissederken birden kendini chat yaparken buldu.
Fakat girmiş olduğu bu sohbet odası içinde kendisi gibi üç,  beş kişi daha olacağından habersizdi elbette.
Ummadığı ve tanımadığı kişilerle karşılaştı. Kendisi gibi sokaklarda büyümüş bir çok insanın hayatında yer alacağını bilmeyerek güzel bir merhaba ile girdi muhabbete.
Kendi benliğini kaybettiğini ircaşk ile tanışana kadar farketmediğini bizimle paylaştı sevgili kullanıcımız.
Daha önce hiç bilmediği bir duygu olan aşk ile ilk defa chat yaparken karşılayacağını hiç düşünmedi bile belkide.
Fakat onu bu tabloda hazır bekliyordu onu belkide eksikliği aşk’dı.

Irc aşk

Ne garip bir duyguyduki, nickini görünce kalbi hızlı çarpıyor, hiç görmediği sesini bile duymadığı bir adamı heyecanla bekler olmuştu  chat platformunda.
Özel sohbet etmemişlerdi oysa. Genel sohbet edişine kapılmıştı. Yazıları öyle özel ve güzeldi ki.
Aslında geriye dönüp baktığında çokta yabancı degildi ellerinin titremesi onun için. Dizlerindeki bağın çözülmesi yersiz korkutuyordu onu.
Ilk çocukluk hayalinin mimarı oluvermişti o adam ve ilk gerçek eğlencesi.

Irc aşk nasıl yaşanır

Bir süre sonra öğrendiki özel sohbet bile edilebilmesi mümkün bir alanmış burası. Tek özeli kalbini heyecanla attıran adam olmuş.
Uzun soluklu sohbetlerin ardından. Karşılıklı sohbet etme kararı almışlar. Ve hızla akan o heyecanın meyvesi düzenli görüşme ve buluşmaları olmuş. Hayatında ilk defa mutluymuş.
Sanal sohbet ona hayatının en güzel ve en büyük hediyesini reel sohbet hayatında kazandırmış. Gençlik oya yada cahillik mi ne diyelim bilmem işte. Bu ilişki sonrası harika bir kız çocuğu dünyaya gelmiş. Evlenmeden doğan bu bebeğe Tutku adını vermişler. Adam evlenelim diyemiyormuş. Kızda utancından tek laf edemiyormuş. Ama ikiside tutkulu sohbet ardından tutkulu aşk yaşıyormuş. Kız dayanamayıp gitmeye kalktığında adam ayaklarına kapanmış o fakir zannettiği adamın aslında bir iş adamı olduğunu öğrenmiş.
Elbetteki bu yetmemiş birde evli çocuklu olduğunu öğrenmiş. Kendi cahilliğine üzülmüş. Ne bekliyordum ki diye daha fazla kendini dertlendirmiş.
Kız yoksulluk içinde almış bebeğini çekmiş gitmiş. Adam aramadık yer bırakmamış. Eşinden boşanmış. Fakat sevdiğini kadını bulamamış.
Olacak ya yine bir sohbet sitesi içinde Tutku nicki ile kadın girmiş. Adamda Tutkulu nickiyle girmiş. O gün chat platformunda yeniden yabancı gibi sil baştan tanışmışlar.
Adam dul ya bir daha inanmak istemiş kadın. Fazla uzatmadan devam edim. Reel sohbet hayatında görüşme kararı almışlar. Sesli sohbet yada görüntülü sohbet etmeden bir araya gelme kararı, bu ne yangından Mal mı kaçırıyoruz degil mi? 🙂
Haklısınız fakat bir araya gelince samanlık ikisinede seyran olmuş diyelim. Büyük bi aşk hikayesi sanal sohbet ardından beyaz bir gelinlik ve simsiyah bir damatlikla bir ömür taçlanmış.

Irc aşk

Irc sohbet

Uzun lafın kısası  demek istediğimiz şu. Irc sohbet platformlarında olmazsa olmasınız olmasın.
Sizlerde böyle bir tutkulu aşk istiyorsanız, evlilerle sohbet yada bekârlarla sohbet etmek istiyorsanız. Zaman zaman şimdiki zaman diyoruz. Sizleri tutkuevi.net e harika sohbet için davet ediyoruz.
Illaki Aşk mı olmalı diyorsanız. Illaki Aşk değil siz bizimle bir olun yeter…
Bugunlukte makalemize böylelikle son verelim tutku ile birlikte sohbet etmeyi ihmal etmeyelim. Hoşçakalın…Editör:
*Yorumlarınız onaylandıktan sonra görüntülenecektir.

İrc

İrc aşk denilince akliniza tutkuevi.net gelsin

Cevap Yaz tarih Nisan 25, 2021