Ne duruyorsun? Hemen sohbete başla :)

user
security
* Şifreniz yoksa boş bırakın.


Hoş Sohbet

Sohbetin kötüsü olur mu bilemiyorum ama muhabbet dediğimiz şey kalbi de zihni de besler. Sohbet ediyorsak eğer, her sohbetimiz hoş sohbet olsun, tadından yenmesin isteriz.

Hoş sohbet odaları vesilesi ile sanal sohbet siteleri içerisinde kaliteli ve güzel sohbetler edilir. Bedava sohbet etme imkanı bulduğumuz sohbet odaları, farklı bir çok karaktere ev sahipliği ettiği için genel sohbette yapılan sohbetlerde farklı şekiller alır. Kimisi daha çok gırgır şamata amacı ile orda bulunurken, kimi de kendine bir şeyler katabilecek insanlarla derin sohbetler yapmak ister. Yani hoş sohbet siteleri içerisinde nasıl ki insanlar başka başka, bunun gibi sohbet ve amaçlar da başka başka olur. Bazen tek kelimesi ile işte bu konuşmaya değer bir insan kanısına varırsınız. Bazen de duruşu yeter o insanın. Yerinde, az ve öz konuşması, konuşurken seçtiği kelimelerin ahengi, yazdığı her cümlenin direk karakterini yansıtması sizi ona çeker. Bu çekim mıknatısın zıt kutup çekiminden daha fazla, zıtlıkla alakası olmayan, nadir denk geleceğiniz bir çekim olur. Sonra her sohbet olur size hoş sohbet.

Hossohbet Odaları

Bazen her edilen sohbet hoş olmaz tabii. Sanal chat siteleri olsun, mobil sohbet ettiğimiz mekanlar olsun ya da sanal dışı yaşamımız olsun bazı muhabbetler can sıkar, kalp yaralar. Ettiğimiz her sohbetin hoş sohbet olması da iyi olmazdı bence. Yüze her daim gülmek yerine, hata ve kusur var ise, istenmeyem bir durum var ise, can sıkacağını bilse de söylemeli insan karşısındakine. Sohbet belki hossohbet olmaz ama, koynumdaki yılanı söyleyene bin rahmet cümlesindeki gibi gerçek ve samimi olanlar kendini belli eder. Yüze gülüp arkadan aksini diyenler her daim birer parazit olmuşlardır. Sözün özü bize yanlışımızda, doğrumuzda olması gereken ne ise onu söyleyen, hatalarımızı can yakmadan bize bildiren insanlar gerek vesselam.

Hoş sohbet mekanlarının sayısı gün geçtikçe artıyor. Fakat ilerleyen zamana ayak uydurabilen, yıkılmadan kalabilen site sayısı azdır. Sizler de en hoş sohbetleri edip, sohbet edilesi insanlarla tanışmak isterseniz buyrun gelinEditör:
*Yorumlarınız onaylandıktan sonra görüntülenecektir.