Ne duruyorsun? Hemen sohbete başla :)

user
security
* Şifreniz yoksa boş bırakın.


Her telden sohbet ile kastınız aslında şudur. Örneğin sohbet anında oluşabilecek istemsiz girişler ile değişen sohbet şekilleri.
Örneğin düzenli sohbet ettiğiniz bir bayanı zamanla kıskanmaya başlarsınız. Bu sevgili olduğunuz için değildir. Hatta ole bir muhabbet girişimi bile olmamıştır.
Lakin siz kıskanır sahiplenirsiniz. Genel sohbet içinde seslenmeleri bile sizi çılgına çevirebilir.
Sonra işin şekli değişir. Sevgili olmasanda öyleymiş gibi hissettirilir. Kıskanıyor ya insan hani.

Her telden sohbet

Gülümsediğini görüntülü sohbet ile göstermek, kahkalarını sesli sohbet ile duyurmak yada yayın alarak kendini hissettirmek istemez misin sende?
Mutluluğunu paylaşmak, acında seninle ağlayan insanları tanımak istemezmisin sende?
Olmaz olmaz demeyin. Bu mekânda herşey mümkün. Illaki ruhunu okşayan birşey bulunur.
Tam kapanma kararı alındığı bu dönemde pandemi sohbet herkese iyi gelecek. İnsanlar dört duvar arasına kapalı kaldıkça kendine bir meşgale arar. Bu meşgaleyi ya facebook sohbet platformunda tamamlıyor yada bir oyun alanında.
Bazı chat severleride bizler gibi chat platformunda değerlendiriyor.
Buralarda herteldensohbet 7 den 70 e herkesin bir alanda sohbet erebileceği türdendir. Özel sohbet alanlarını saymazsam eğer elbette.

Özel sohbet alanları

Ne kadar tertemiz görülsede bu tür platformlar. Inanın o kadar temiz kalmıyor. Sohbet siteleri içinde edilen özel sohbet içinde cinsel sohbet şekli bile tercih ediliyor. Kadın kadına erkek erkeğe bazen o kadar iğrenç hal alıyor ki ben diyorum ne arıyorum buralarda.
Siz sevgili sohbet ederiz diyen dostlar sizlere her zorbalıktan her pislikten uzak yep yeni bir alan. Tanıdıkça seveceksin. Sende bizimle sohbet etmekten asla vaz geçemeyeceksin.
Her telden muhabbet sohbet ile neşeniz bol olsun ozaman.
Burada sözlerime son verirken tutkuevi ile sohbetsenle adresini zihninizden asla silmeyin. Her telden muhabbet sizin için sohbeti bol bir alanda.Editör:
*Yorumlarınız onaylandıktan sonra görüntülenecektir.