Ne duruyorsun? Hemen sohbete başla :)

user
security
* Şifreniz yoksa boş bırakın.


Eşler neden  aldatır konusunu ele alalım. Şimdi sizlerle chat platformları içinde görüp şahit olduklarımızı paylaşalım istedik.
Kadın kadına sohbet yada erkek erkeğe sohbet edenlerin arasında genel olarak sohbet konusu olan eşler arası olaylar.
Bitmeyen kavgalar, gürültüler. Sohbet siteleri içinde aslında yapılan her şeyin bir sebebi var.
Yani mesela Ali Ayşeyi aldattı peki neden aldattı?
Neden diye hiç düşündünüz mü?
Küçük bir kıssadan hisseyle sizlere açıklamak istiyorum.
Öncelikle sözüm beyler sizlere. Evinizdeki eşiniz boş mu duruyor sanıyorsunuz? Bakın ben bir günümden bahsedeyim sizlere.
Genel olarak her kadın böyledir diye düşünüyorum. Sabah erkenden kalkıyorum benim çocuklarım erken kahvaltı eden çocuklar değil. Ilk etapta süt içerler ama. Kızım ilk üç canlı dersini sadece sütle geçirir.  Öğlen arasında kahvaltı ediyor. Lakin canlı ders esnasında chat yapıyorlar. Platformlarda chat kısmı mevcut kaynatmasınlar diye başında  bende bulunuyorum. Bu esnada o not tutamıyor. Notu ben tutup ona ders sonrası yazdırıyorum. Anlayacağınız onun canlı dersi bittiği zaman ben tekrar aynı konuları anlatıyorum.
Sonrasında  ödevler oluyor yapamadıklarını yeniden yeniden anlatıyorum.
Evim 3 oda 1 salon ve ben o evi hergun silip süpürüyorum baştan aşağıya. Hergün yemek bulaşık ütü. Evde küçük çocuk olunca bitmiyor evin işi.
Benim birgün sabah dokuzdan akşam ona kadar hep ayakta geçiyor.

Eşler neden aldatır

Şimdi gelelim eş aldatma konusuna işten gelen beyler evde huzur bozmaya ant mi içtiniz? Yok yemeğe bahane, işe bahane, bitmiyor bahaneler.
Hal böyle olunca kadın kendi evinde huzuru kaybediyor. Yada evindeki kadına güzel birsöz tatlı dil yok. Adına para pul önemli degilki. Kadının karnı tok, ruhu aç.
Sen adam ol önce kadının ruhunu doyur. Kusura bakma bey efendi siz suçlusunuz.
Şimdi gelelim kadınlar sizlere. Evinde yemeğin varmı? Evin temiz mi? Çoluk çocuğuna ne giydiriyorsun? Eşine nasıl davranıyorsun? Daha bunun gibi bir çok soru mevcut.
Kadından erkeğe ilgi yoksa erkek aldatır. Erkekden kadına yoksa ilgi erkek de aldatır. Hatta aldatan erkek sayısı daha bir fazla. Şu sanal sohbet içinde en temiz erkek de en temiz kadında yapmak desede inanma.
En masumlar sohbet siteleri içinde neler yapmıyor ki.
Benim her zaman dediğim gibi herkes inanın herşeyi yapabilir. Önemli olan yapmamasıdır. Lakin bi dönemde buda pek mümkün degil.  Eskidenmiş o kendini koruyup kollayan kadınlar. Eskindenmiş başını kaldırıp kadına bakmayan beyler.
Şimdi sanal sohbet platformlarda dahil facebook sohbet platformunda dahil herşeyi cinsel içeriğe dökmüş durumda.
Bir kere herşeye sohbet et alanı konmuş durumda. Galiba mümkün değil insanların artık masum kalması.
Çünkü teknoloji sürekli ilerlemekte. Hal böyle olunca eşler elbette aldatır. Aslında daha bu konuda yazacak çok şey var.
Fakat cümlelerime burada son vermem gerekmekte. Bir dahaki sohbetim makalesinde buluşmak ümidiyle esen kalın.Editör: admin
*Yorumlarınız onaylandıktan sonra görüntülenecektir.

RoSe

Doğru soze ne denirki Haklisin Ama ben Aldatmıyorum eşimi o ayrı bir konu

Cevap Yaz tarih Nisan 30, 2021
error: Tutsaq Diyorki Emek Ver