Ne duruyorsun? Hemen sohbete başla :)

user
security
* Şifreniz yoksa boş bırakın.


Doğal sohbet siteleri ile herkese merhaba. Şimdi kesin diyorsunuz Neden doğalsohbet tercih edildi diye? Ben biraz doğal olan sohbet nasıl yapılır anlatmak istiyorum çünkü.
Günümüzde yani bu pandemi sohbet günlerinde sohbet platformları içinde insanlar doğalsohbet’den fazlasıyla uzak. Nedenine gelirsek insanlar bir çoğu hafta sonu evde ve ailesiyle zaman geçiriyor. Demem oki user azalması yaşıyoruz. Gelen üseride tutabilmek için kesinlikle sohbet kanalında sohbet dönüyor olması gerekiyor. Mecbur kaldıkları içinde founderlerimiz, saçma sapan sohbetler açmak zorunda kalabiliyorlar.
Fakat işin ustası iseniz; tamda benim gibi diyelim. Açılan muhabbet tam tadında olabiliyor. Işte biz bu sohbet şekline doğalsohbet diyoruz.
Ters teptiği zaman oluyor mu diyorsanız? Evet oluyor bazen benden daha aksi lanet beyler yada hanımlar denk gelebiliyor. O zaman aradaki anlaşmazlık fazlasıyla kaçınılmaz oluyor.
Bazen de iki çıplak bir hamama yakışıyor şahane sohbet oluyor sana. Kahve bahane sohbet şahane hesabı yani.

Tutkuevi

tutkuevi.net/sohbet

Doğal sohbet

Bazen bahçede yaptığı işi anlatır user. Bazen geldiği sohbet salonundan haberler verir. Eski bir ablamız var mesela izmirli haberin kaynağı kendisi mesela. Güncel haber sitesi gibi. Dakikayı bulmaz güncel sohbet gelişmeleri alt yazı gibi geçer bizlere.
Ben öfkemi, sevincimi, aşkımı herşeyi paylaşırım mesela. Bu aralar genelde öfkemi paylaşsamda…
Açıkçası doğal olan sohbetin bu olduğunu düşünüyorum.
Mesela geçen gün Ali nickli bir arkadaş o kadar güzel ve doğal bir sohbet ettiki. Ablasının adı ile ilgilendiği sanatın aynı olduğunu söyledi. Bize bu nedir sizce dedi. Hadi bakalım bulun.
Ben kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi. Düşün düşün derken bu sorunun cevabını bana benim minik kızım verdi.
Ben sizi meraklandırmadan söyleyeceğim. Ebru sanatı bilir misiniz? Evet aslında ben biliyorum ama işte aniden sorulunca insanın aklına gelmiyor. Ali arkadaşımızın ablasının adı ve ilgilendiği sanat Ebruymuş.
Benim sevgili papatyamda bir konu okuyordu ebru sanatı ile alakalı o arada aklına gelmiş bana söyledi cevabı. Sunucudaki yetişkinler  yetmedi bilmeye altı yaşında kızım kocaman bir alkış aldı benden.
İnanın o an Ali arkadaşımızın açtığı muhabbet ve o kadar insanın bu sohbette aktif ve dahil oluşu o kadar doğaldı ki. Harika sohbet örneğiydi bizim için.

Doğalsohbet nasıl kurulur

En kısa  şekilde size bahsedeyim doğal sohbet nasıl kurulur?
Öncelikle kendin olmakla başla mesela işe. Yalan, dolan, hile, hurda katma neyzen o ol. Zaten yapacağın en iyi şey chat yaparken galiba bu. Gerisine bırak aksın genel sohbet salonunda muhabbet. Vur patlasın çal oynasın.
En ala doğalsohbet işte burada…
Şimdi sende katıl sohbetsenle ve tutkuevi içine en harika sensohbetinle..Editör:
*Yorumlarınız onaylandıktan sonra görüntülenecektir.