Ne duruyorsun? Hemen sohbete başla :)

user
security
* Şifreniz yoksa boş bırakın.


Bahane sohbet ile herkese merhaba. Nasıl bir makale adı dediğinizi duyar gibiyim. Bu makalede bahane ettiğimiz konuları ele almak istiyorum sohbet ederken.
Mesela bazen bir hal hatır ederiz, bazen hoş bir lâtifeyle söze giriş yaparız. Hatta bazen karşındaki gülerek çocuk olma der içinden belkide.

Yalnızlık hissi çok çaresiz. Sohbet etme ihtiyacı duyarsınız. Herşey bahane olabiliyor. Bazen sen bana ne dedin diyosunuz bazen ne hoş diyorsunuz. Herşey her zaman size mazeret olabiliyor. He bakın bide şu var.  Ak derken bazen kara dersiniz. Demek istediğinizi eksik cümlelerle yanlış aksetririrsiniz.
Buda yazılı sohbet sitelerinin cilvesi işte.
Hani bir laf bilirsiniz kahve bahane sohbet şahane. 🙂

Bahane sohbet

Tarifi imkansız acılar içinde olursunuz bazen, bazen bir yurttaş olursunuz uzaklarda memleket kokusu bekleyen. Bir rüzgar esse dersiniz Türkiye sohbet edecek bir alan olsa. İste tamda o anda mazeret buya hemen tutkulu chat senin için başlar.
Nerde mi? Elbette tutkuevi içinde. Bir bakarsınız ki bu adresi hatırlamak için ne çok bahaneniz varmış.
Bakın birde gerçekleri kabul edemeyenler var. Kendini kendine bile itiraf edemeyenler.
Biliyor musunuz sohbet seven dostlar sohbet Bahane sohbet olsun dediğimiz yerlerde “Adaletsizliği değiştiremezsiniz ama adaletsizlik karşısındaki duruşunuzu değiştirebilirsiniz.”
Fakat biz insanlar bazen çok taviz veriyoruz. Chat yaparken yaşamaktaki efsun, insan ruhunun haysiyet okyanusuna dalmasıyla bulunur ancak.
Haklı, haksızın zorbalığı karşısında kendini kurban etmekten vazgeçtiği an sohbet onun için gerçeklilik kazanır.
İşte o an tutkulu sohbet etmeye başlarsınız. Şuna inanın ozaman ona yazmak için saçmalarsınız bile.

Bazende kafanız çok karışır. Kişiler, olaylar yada etrafınızdan dahil olanlar. Dedim ya yazılı sohbet cilveleri işte.

Nasıl sohbette hislerini dengelersin?

Öncelikle her şekilde ve şartta sakin olmalısın. Bakın bu benim gibi aksi, lanet kadınlarda pek olmaz. Yani sakinlik yoktur, çünkü ruhu deli insanın. Her anın tadını illa yaşar dibine kadar.
Ama bak kendimi karşımdaki insan yerine koyar ve hatalarımı anlarım. Anladım an özür dileme erdemliliğide fazlasıyla mevcut bende. Ee bende sadece sakinlik eksikmiş sohbette hisleri dengelemek için.  Ozaman hadi sevgili chatdostlari hazır olun tutkulusohbet ile tutukevinde sohbette bizimle olun.Editör: admin
*Yorumlarınız onaylandıktan sonra görüntülenecektir.

Nejo

Sohbet sahane kahve bahane

Cevap Yaz tarih Nisan 25, 2021
error: Tutsaq Diyorki Emek Ver