Ne duruyorsun? Hemen sohbete başla :)

user
security
* Şifreniz yoksa boş bırakın.


Arkadaşlığın sevgi nin dolu , dolu mutluluk noktasından olan sohbet eviniz den selamlar dostlar. Sizlere global odalarımızda chat ve sohbet uyarlı olan türkçe dil de sohbet chat etmenin aynı zaman da sizlere yolunu açıyoruz. Arkadaşlık aramalarınızı en güzel şekilde değerlendirmeniz sanırım iyi gelecektir sizlere.

DOSTLUK VEDE ARKADAŞLIK

Dostlar ve misafir lerimize ziyaretçi lerimize yarışma kanalları olarak farklı odalarda sohbet etme imkanınıda sunuyoruz. Sizlere bu aksam da ilerleyen dost hane arkadaşlık olan ve farklı dillerde çet imkan sunuyoruz. Bizim amacımız sizler ile arkadaşlarınızın eğlenmesine sitres sıkıntılarına uzak vermenize bir nevi de olsa imkan sağlamaktayız.

Sanal alemde sayısız sohbet odaları vardır. Sayısız insanlar var, Bizde sizlere bu aşamada elimizeden geleni yapma kararında sabit kalmak istedik. Yarışma vede eğlence sayfasın dan bizi ayıran en büyük oluşum şudur. Eğlence isteyen arkadaşı ile isteyen tek başına yarışabilmekte. Bu fark kuşkusuz türkçe sohbet odaları olarak her alan da türkçe dili dışında diğer dillerin aramızda sizler ile beraber hayat bulmasına aracılık etmemizdir. Çoğunluğu türk olan ve kürt ce sohbet severlerden oluşan kürt sohbet ciler de aramızda vardır. , Biz dil, din, ırk, mezhep olayına asla bakmamaktayız.

İnsanın anlaşması ve sohbet etmesi bizim için sadece önem arz eder. Sohbet odalarında çünkü farklıklarımız yani din dil ırk kültür bunların bizim açımızdan arkadaşlık kurmamıza hiç bir sakınca yoktur ve olmayacaktır. Kişilik yöre olarak değil bizce kişilik ile belirlenir. Bizi dilimiz ve dinimiz inancımız gereği sohbet odalarımızda kimse rahatsız edemez.

EN GÜZEL ARKADAŞLIK ODALARI

Aksi taktirde uzaklaştırma cezası alırlar kısa ve net. Sohbet odalarında bizi bölemiceğini herkesin bilmesi ve bunu öğrenmesi gerekir. Biz siz demeden ailece sohbet etmek istiyoruz. Dostlar arkadaşlar bir arada ise mutlu dur. Her nesil kendi yaş ortalaması ile arkadaş olsada arada kendisinden oldukça büyük sohbet arkadaşı olarakda edine bilmektedir.

Bu iki insanın iyi anlaşması ve kaynaşması ile olmaktadır. Https://www.Tutkuevi.Net ailesi olarak Sizlere dostluk, arkadaşlık eli uzatan arkadaş odaları olarak iyi günlerde iyi arkadaşlar bulmanızı dileriz. Sevgi nin emeğin , vefanın bilincinde olan arkadalıklarınızın devamını dilerim. Sevgi ve saygı ile dostluk yolunda olan herkese sevgi ve saygı sunarız. Kalın sağlıcakla dostlar….Editör: admin
*Yorumlarınız onaylandıktan sonra görüntülenecektir.

error: Tutsaq Diyorki Emek Ver