Ne duruyorsun? Hemen sohbete başla :)

user
security
* Şifreniz yoksa boş bırakın.


Hızla büyüyen sohbet odalarımıza bir yenisini ekledik bugün. Afyon sohbet odalarını siz değerli kullanıcılarımız için aktif hale getirdik. Afyon da yaşayan ve sohbet odalarımızda keyifli vakitler geçiren birçok üyemiz için, kendilerini daha özel hissettirecek bir chat odası kurduk. Günümüzde birçok insan artık sanal platformlarda sohbeti yaşamlarına dahil etmektedir. Çünkü görmeden evvel diyalog ve tatlı dilleri ile önce aralarında can bağı oluşmaktadır. Samimiyet kuruldukça, sohbetler daha keyifli bir hal almaktadır. Birden fazla chat sohbet platformu bulmak mümkündür, bunların arasında görüntülü sesli chatte dahildir. Fakat insanlar güven duymadıkları, hoşgörünün ve huzurun olmadığı bir ortamda bulunmak istemezler. Bizlerin amacı burada sizlerle aile ortamı oluşturmak ve daimi dostluklar kazanmak. Siz değerli kullanıcılarımız sayesinde bu amacımızı gerçekleştiriyor olmamız heyecan verici, bu yüzden sohbet odalarımızı tercih eden ailemizin büyümesine vesile olan herkese teşekkür ediyoruz.

Afyon Online Sohbet Sitesi

Afyon online chat odalarımızda, milyonlarca insanla tanışma olanağınız var. Yurt içi ve yurtdışı giriş çıkışı olan Afyon online chat odamızda, gününüzü güzelleştirecek birçok aktivitede mevcut. Tanıştığınız insanlar ile sohbetlerinize renk katacak, aranızdaki bağı kuvvetlendirecek bir çok eğlence aktivitemiz mevcut. Online radyo hizmeti de vermekteyiz, #radyo odamızda dev bir DJ kadromuz mevcut. Dilerseniz istekler isteyebilir, armağan edebilirsiniz. Bunun yanı sıra bende djlik yapabilir miyim diye düşünürseniz, djlik için başvuruda bulunabilir, sizlerde milyonlarca dinleyiciye sesinizi duyurabilirsiniz. Yapabilir miyim ?demeyin, istedikten sonra unutmayın ki yapamayacağınız hiçbir şey yok.

Ayfon Sohbet Odaları Genel Kuralları

Sohbet sitemizde uyulması gereken bazı kuralları sizlerle paylaşmak istiyorum. 1- Sohbet Odaları içinde Küfür, Argo Ve Hakaret Kesinlikle Yasaktır. 2- Sohbet Odalarımıza Cinsel içerikli nick kullanılarak girişler yasaktır, tespiti halinde uzaklaştırılacaktır. 3- Siyasi içerik paylaşılması, Türkiye Cumhuriyetine hakaret küfür yasaktır. 4-Sohbet odaları genelinde cinsel sohbet kesinlikle yasaktır. 5-Sohbet Genelinde Adres, Telefon bilgisi ve davet kesinlikle yasaktır. Yönetim ekibi olarak siz kullanıcılarımızın daha güvenli ve huzurlu bir alanda sohbet etmeniz için, muhabbetleri takip etmek ve gerektiği yerde işlem yapmak ile yükümlüyüz. Verdiğimiz başlıca kurallara uyulması halinde daha güvenilir ve sohbetlerin eğlenceli olacağı bir mekan olacağımızdan şüpheniz olmasın. Şunu da belirtmek isterim, özel konuşmalara hiçbir şekilde müdahale etmeyeceğimizi bilmenizi isteriz. Özelde biri veya birileri küfür, argo , hakaret gibi girişimlerde bulunursa ignore engelle komutunu kullanmanız, sizi rahatsız etmesini engelleyecektir.Editör: admin
*Yorumlarınız onaylandıktan sonra görüntülenecektir.

error: Tutsaq Diyorki Emek Ver